Kilka słów o naszej działalności

Firma AukcjeEnergii - Broker Energetyczny, jest firmą mającą na celu redukcję kosztów związanych z energią elektryczną.

Nasze profesjonalne usługi kierujemy do firm oraz instytucji publicznych.

Sprawdź ile zaoszczędzisz

  • Twoje obecne wydatki 2000,00 zł / rok
  • Z nami oszczędzasz 199,01 zł / rok
  • Łączna liczba sprzedanej energii w aukcjach 2 456 MW
  • Nasi klienci zaoszczędzili 21 459 zł

Jako Broker Energetyczny reprezentujemy naszych klientów przed wieloma firmami energetycznymi w celu znalezienia najkorzystniejszych cen energii elektrycznej.

AukcjeEnergii ze względu na swój profil działania, jest jedną z nielicznych firm w Polsce. Swoją wiedzą służymy od marca 2011 roku. Klienci, którzy skorzystali z naszych usług obniżyli koszty energii nawet o 25%, czego dowodem są listy referencyjne zamieszczone w zakładce Zaufali nam. Doradztwo dla naszych klientów polega nie tylko na obniżeniu cen energii do optymalnego poziomu, ale również na dostosowaniu mocy umownej do zapotrzebowania, redukcji energii biernej, dostosowaniu grupy taryfowej oraz doborze oświetlenia energooszczędnego.

W licytacji startują firmy energetyczne z rejonu całej Polski.

Aukcje wygrywa przedsiębiorstwo, które zaoferuje najniższą cenę energii elektrycznej. Przy tak dużej konkurencji mają Państwo pewność, że w kolejnym roku zapłacisz za energię optymalną cenę.

AukcjeEnergii kontroluje podpisywane umowy, a na prośbę klienta AukcjeEnergii może przejąć formalności i podpisać umowę w imieniu klienta.

Dodatkowo AukcjeEnergii przeanalizuje profil klienta ze względu na pozostałe czynniki mające wpływ na wydatki związane z energią elektryczną.

Jak to działa

Klient po licytacji otrzymuje wydruk z przebiegiem całej licytacji, dzięki czemu na pewność, że AukcjeEnergii, jako Broker Energetyczny jest bezstronny.